צ'יק צ'אק צילום אירועים

שידור חי באינטרנט הפקת פייסבוק לייב מקצועי יוטיוב וכו הכל במקום אחד וידאו וסטילס |ציק צאק צילום

חברת ציק צאק צילום נותנת את כל שרותי הצילום והשידור לכנסים הרצאות כולל וידאו וסטילס ועריכת וידאו פנו היום לצוות המקצוענים של ציק צאק צילום
1. תכנן מראש: לפני האירוע, וודא שיש לך תוכנית גם לצילום וגם לווידאו חי. זה עשוי לכלול זיהוי רגעי מפתח שאתה רוצה ללכוד בשני הפורמטים, ותיאום עם הצוות שלך כדי לוודא שכולם יודעים את התפקידים שלהם.

2. השתמשו בציוד שונה: סביר להניח שתצטרכו ציוד אחר לצילום ולווידאו חי. לצילום תרצו מצלמה עם עדשה מהירה וביצועים טובים בתאורה נמוכה, בעוד שלוידאו חי, אולי תרצו להשתמש במצלמת וידאו ייעודית או בסמארטפון עם מייצב.

3. תיאום עם הצוות שלך: חשוב לתאם עם הצוות שלך כדי לוודא שאתה לא מפריע אחד לשני. ייתכן שתרצה להקצות אזורים שונים באירוע לחברי צוות שונים, או לסדר את הסיקור שלך כך שאדם אחד מצלם בעוד אחר עושה וידאו חי.

4. שימו לב לקהל: בעת ביצוע וידאו חי, שימו לב לקהל ונסו להימנע מלהפריע להם. ייתכן שתרצה להשתמש בחצובה או במייצב כדי לשמור על הצילומים שלך יציבים, ולהימנע מחסימת הנוף של משתתפים אחרים.

5. ערוך את התמונות והסרטונים שלך: לאחר האירוע, עברו על התמונות והסרטונים שלכם וערכו אותם כדי שיראו במיטבם. זה עשוי לכלול חיתוך, התאמת החשיפה והסרת כל אלמנט שמסיח את הדעת.

על ידי שילוב של צילום ושידור וידאו חי, אתה יכול ליצור חוויה מרתקת וסוחפת יותר עבור הקהל שלך, וללכוד תוכן נהדר שיכול לשמש לקידום אירועים עתידיים.

שתפו כתבה

השאירו פרטים לסגירת האירוע צ'יק צ'אק

צלם במרכז לאירוע

אטרקציות לחתונות

Société de production d'événements en Israël

טבעת נישואין לפי הקבלה

צלם חתונה במרכז איכותי לצילום מקצועי וידאו סטילס

צלם אירועים באור עקיבא

בחירת אולם אירועים בצפון כולל צלם

צלם אירועים בטבריה

דילוג לתוכן