צ'יק צ'אק צילום אירועים

צילומי Trash the dress ישנו לכם את האירוע

טרש זה דרס – מה זה אומר ?

trash the dressהמשמעות הפשוטה ביותר של המילים "Trash the dress" היא – להרוס את השמלה. בפועל, המציאות אינה רחוקה מכך. בהתאם, נכנסה לשגרת החתונות אטרקציה חדשה שסוחפת חתנים וכלות רבים המעוניינים ליישם בחתונה שלהם.

למה זה כדאי

אתם בוודאי שואלים את עצמכם למה כדאי להשקיע בתמונות של טינוף השמלה. מדובר בסופו של דבר בזמן נוסף להקדיש לתמונות וכן מהוצאה כספית נוספת על פי רוב. בכל אופן, זה כדאי כי מדובר במשהו שהוא הרבה מעבר לצילום הרגיל. ברגעים אלו של טינוף השמלה, האומנות עשויה להיות הרבה יותר דומיננטית, הקשר הרומנטי שלכם ניבט בין התמונות באופן כנה יותר ויותר מכל, אתם זוכים בחוויה נוספת. חוויה שהיא חד פעמית, בלתי נשכחת, מהנה במיוחד ומשחררת במיוחד. חתונה יש רק פעם אחת וצריך לעשות אותה כמו שצריך.

כך, בסוף האירוע, שמלת הכלה הלבנה והצחה הופכת להיות אובייקט שיחד עם החתן ואולי גם משתתפים אחרים נהרס ומושמד באופן חוויתי. למשל, ניתן לערוך מלחמת בלוני צבע, לשפוך יין אחד על השני וכך הלאה והלאה. השמלה של הכלה היא הנמצאת במוקד הסיטואציה ומדובר בחוויה שיכולה להיות אטרקציה של ממש. אולם, לא מדובר בהרס השמלה וזהו, למעשה Trash the dress הוא השם של סדרת הצילום הנעשית בזמן השמלה נהרסת על ידי המעורבים בדבר.
Trash the dress צילומי
למה בצי'ק צ'אק צילום אירועים ?

כפי שהוזכר, ישנן דרכים רבות בהן ניתן להרוס את השמלה ורובן אף מצטלם יפה. כאשר מחליטים לבצע צילומים מסוג זה, מתאפשרת חוויה מיוחדת במינה. הצלם עשוי להנחות את בני הזוג כיצד להרוס את השמלה יחד ומנגד הוא יכולה לתעד בלי לתת אף הנחיה. ערבוב תמונות החתונה הבנאליות יחד עם התמונות של חווית הריסת השמלה המלאות חיות וצבע, יוצר אלבום חתונה איכותי וייחודי בהרבה מאשר כל אלבום חתונה אחר. זוגות רבים מגיעים לחלק זה של האירוע כאשר את מותשים ועייפים ובהתאם הם מתנהגים באופן הטבעי ביותר, נהנים מהשחרור והחופש הפתאומי מהקפדה על נקיות הבגדים, האיפור וכן הלאה, ופשוט נהנים בפעולה חסרת שיקול מכל סוד שהוא. התיעוד הוא למעשה מזכרת מאותם רגעים מדהימים.

אם אתם רוצים לנצל כל רגע ורגע מהיום בו אתם חתן וכלה, הרימו את הטלפון כבר עכשיו וקבעו איתנו מפגש. מעבר לכך, אנו מציעים לכם שירותי צילום אירועים מקצועיים ברמה גבוה במיוחד. אנו עורכים צילומים של "טינוף" שמלות כלה במשך תקופה ארוכה, מכירים את התחום, יודעים כיצד למצוא בו את המקוריות וכיצד להפוך את הצילום לחוויה רומנטית של בני הזוג בפני עצמה. כבכל תחום אחר, גם בצילומים אלו נדאג להיות שם עבורכם, לעשות שימוש באמצעים מתקדמים, לחוש את הרגעים החשובים לכם ולתעד אותם בנאמנות.

שתפו כתבה

השאירו פרטים לסגירת האירוע צ'יק צ'אק

Photographe événementiel en Israël pour tous les événements, la principale société de photographie événementielle, Tsik Tsak Photography

צ'יק צ'אק צילום אירועים – סיפור חתונה מרגש

צילום אירועים אשדוד והסביבה

מתי לבחור צלם חתונות במרכז?

צלם רחפן

צלם אירועים מומלץ בעמק חפר ציק צאק צילום

The list of recommended photographers of Chik Chak event photography video stills

צלם אירועים לברית מילה עמק חפר

דילוג לתוכן