צ'יק צ'אק צילום אירועים

צלם אירועים

צלם אירועים – הפגישה הראשונה

אם אתם מתכננים אירוע, וודאי חשבתם רבות על הבגדים שתלבשו. במן הסתם הייתם במדידות, צלם אירועיםחוויתם חרטות, התלבטתם רבות וכן הלאה. כאשר מדובר על צלם אירועים, הרבה פעמים יש דילוג על כל אלו ופתאום הכל בסדר ונוח. כך, אתם עשויים למצוא את עצמכם צועדים לאירוע בלי שפגשתם את הצלם באופן אישי לפחות פעם אחת. למעשה, צלם אירועים שכזה וודאי יתקשה לתעד אתכם היטב היות והוא יהיה עסוק בלנסות ולנחש מי אתם, מה הן התמונות שחשובות לכם ועד כמה אפשרי לעצור אתכם בזמן האירוע לצורך צילומים. כל הנושאים האלו ועוד רבים אחרים צריכים להיות מלובנים במהלך פגישה ראשונה עם הצלם. ייתכן כי זו תהייה הפגישה היחידה. עם זאת, היא תאפשר להכיר את האדם שיהיה צמוד אליכם ביום חשוב מאד בחיים שלכם.

מי הוא צלם אירועים טוב ?

צלם אירועים טוב הוא קודם לכל מישהו שיודע כיצד לצלם היטב. רבים לא מבינים עד כמה מדובר בכישרון ועד כמה שונה אותה תמונה כאשר היא מצולמת מזוויות שונות ובאמצעות עזרי צילום שונים. צלם אירועים מקצועי וטוב יודע את זה. בהתאם, צלם אירועים טוב יודע כיצד לתעד את הרגע, כיצד לתפוס את אותם הרגעים החשובים ביותר עבור הלקוחות וכיצד לצלם תמונות מחמיאות שיהיה כיף לחזור ולהתבונן עליהן בעתיד. מעבר לכך, חשוב מאד לציין שצלם אירועים טוב, הוא צלם אירועים שיודע להקשיב ללקוח, להבין מה הוא רוצה שיהיה מצולם, לתקשר איתו ברמה שתאפשר תמונות נינוחות שאין בהן מתח מיותר. כל אלו בהחלט לא כדאיים.

הדבר הזה נובע מבעיית ההבנה והרגישות של צלמי אירועים, במקום להתמקד בלקוח, במה הוא רוצה לצלם, באופיו וברגעים האינטימיים שהוא מצפה להם באירוע מסוים, ישנה התמקדות בתמחור העסקה, בביצוע כמה שיותר פשוט ובלי ניסיון לתת ללקוח את כל התמורה המגיעה לו תמורת המחיר. לשם כך אנחנו פה, צוות המורכב מצלמים המחוברים ואוהבים את עבודתם ומחפשים לעשות אותה על הצד הטוב ביותר.

צלם אירועים, כאורחים, כמארחים וכצלמים בעצמם, כנראה שישנה הסכמה כללית על מידת ההצקה הקיימת בכך שצלמים מסתובבים בלי הרף באירועים ומנסים לצלם גם ברגעים בהם אתם כביכולת הייתם מעדיפים שלא להיות מתועדים.

מחכים לשמוע מכם

כנראה שמצאתם מה שחיפשתם. החברה שלנו עוסקת בצילום אירועים. לחברה מתקנים ואמצעים רבים המאפשרים לה להפיק עבורכם את אלבום התמונות המיטבי האפשרי מהאירוע הנתון. בחברה שלנו תמצאו יחס אישי, צלם אירועים פרטי שילווה אתכם וישמע מכם, ניסיון לעמידה בלוח זמנים קפדני והרבה מאד הקשבה. כמו כן, אנו רואים בצילום זכות גדולה ומנסים להפיק ממנה מה שרק אפשר תוך צילום של תמונות מושקעות, תמונות שמתעדות רגעים מיוחדים ובעיקר מאפשרות בסופו של דבר לחזור אל התמונות ולהתחבר לאותו רגע מתועד.

לחצו כאן לקרוא עוד על צלמי חתונות במחירים ללא תחרות

שתפו כתבה

השאירו פרטים לסגירת האירוע צ'יק צ'אק

אתם חייבים צילומי Trash the Dress באירוע שלכם

Recommended event photographer in Emek Hafer Tsik Tsak Photography

צלם סטילס לאירוע עסקי

ארגון חתונה

ארגון חתונה הוא תהליך תכנון והכנה ליום החתונה, כדי להבטיח שהאירוע יהיה חלק ונהדר. תהליך זה כולל את הבחירה במקום המתאים לקיום החתונה

צלם לחתונה במרכז

צלם לחתונה חרדית מומלץ וידאו וסטילס

Wedding photographer in Jerusalem and surroundings for a bar mitzvah wedding

צילום רחפן לחתונה

דילוג לתוכן