צ'יק צ'אק צילום אירועים

צילום DSLR

צ'יק צ'אק צילום אירועים – מנציחים אירוע מושלם בצ'יק צילום DSLR הינו סגנון צילום חדשני לחתונות שנועד לחסוך לצלמי האירוע את הלוגיסטיקה המורכבת בהבאת ציוד צילום כבד ומגושם.

מצלמות המספקות צילום DSLRמסוג הינן זעירות וקלות ומאפשרות צילום ווידאו ברמה גבוהה. מצלמות מסוג DSLR הינן

צילום DSLR – ציק צאק
מצלמות קטנות וקומפקטיות המאפשרות לצלמים לשלב במהלך הצילומים מספר יתרונות:צילום DSLR
איכות צילום DSLR הינו ברמה גבוהה במיוחד, כמעט קולנועית.
צבעי צילום חדים ומדויקים.
קלות נשיאה והעברה ממקום למקום וכן החלפת עדשת המצלמה ביתר קלות. צילום DSLR הינו למעשה צילום וידאו קצר ואיכותי, המאפשר לצלם החתונה ליצור גימיק צילום ייחודי אותו יוכל לשלב במהלך סרט החתונה השלם.

פרט לצילום DSLR, ישנם עוד מספר גימיקים שצלמים נוהגים לשלב במהלך הצילום:
מצלמת רחף – מצלמה המצלמת את הקהל מלמעלה ובכך מאפשרת גיוון הצילום כתחליף לצילום משעמם ובנאלי של קרובי המשפחה השונים במשך שעות.

צילום כתף – גימיק צילומי המאפשר לתפוס כמות גדולה של אורחים בבת אחת. צילום הכתף הוא לרוב צילום ברמה מאוד איכותית וגבוהה ומאפשר לתפוס בו זמנית גם אורחים שיושבים ליד השולחנות וגם אורחים שנמצאים ברחבת הריקודים.
סטדי קאם – סגנון צילום חדשני ומיוחד הכולל זוויות צילום מגוונות וסגנון קולנועי לצילום.

כל צלם חתונות
כל צלם חתונות או צוות של צלמים מעוניינים לספק לבעלי השמחה סרט חתונה מושלם המכיל גימיקים ייחודיים, אך בסופו של דבר הבחירה היא שלכם – איזה אלמנט מהגימיקים השונים תבחרו לשלב במהלך הצילום. לאחר מכן, צלמי האירוע שלכם יבצעו עיבוד ועריכה לתכנים השונים ויוציאו עבורכם את סרט החתונה המלא.

נעים מאוד. אנו חברת צ'יק צ'אק צילום אירועים – החברה המובילה בתחום צילום האירועים בארץ. באמתחתנו ניסיון רב בצילום אירועים מקצועי ובנוסף – אנו משלבים תוספות ושדרוגים לצילומים, ביניהם: אלבום תדמית, צילומי בוק לבר או בת מצווה, צילומי סטודיו, צילומי חוץ ועוד. אנשי המקצוע של צ'יק צ'אק צילום אירועים הינם צלמים מהשורה הראשונה.

אנו בצ'יק צ'אק צילום אירועים נשמח ללוות אתכם ברגעים המרגשים ביותר בחייכם.

צרו קשר עוד היום – בצ'יק צ'אק!

צלם עמק חפר

השכרת רחפן צילום 700שקל

צ'יק צ'אק צילום מתקשרים וסוגרים צ'יק צ'אק

דילוג לתוכן